OD 200 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST KURIER I PACZKOMATY

Lenox

Wśród propozycji naszego sklepu internetowego nie mogło zabraknąć kolekcji opracowanej przez amerykańską markę Lenox. Porcelana, która znajduje się w tej części sklepu, urzeka doskonałą jakością i subtelnością. Zapraszamy do sprawdzenia proponowanych elementów zastawy, w tym eleganckich filiżanek, talerzy, miseczek, tortownic oraz porcelanowych łyżek. 

Czytaj więcej ...

Elegancka porcelana Lenox – kolekcja Butterfly Meadow

Należy do najbardziej rozpoznawalnych i cenionych firm związanych z projektowaniem oraz produkcją porcelany. Lenox to amerykańska marka, która może pochwalić się także bogatą historią. Kluczowym jej momentem okazało się rozpoczęcie współpracy z Białym Domem. Ten producent nie zajmuje się jednak wyłącznie tworzeniem zastawy używanej w rezydencji prezydenta Stanów Zjednoczonych. Dostarcza również wspaniałe i zachwycające najwyższą jakością zestawy obiadowe, serwisy do kawy i herbaty, z których z przyjemnością korzystać może każdy z nas. W tym miejscu warto wspomnieć o kolekcji Butterfly Meadow. Porcelana Lenox o ciepłym, przyjemnym dla oka kolorze przenosi wprost na pachnącą, pełną radości i życia łąkę, gdzie rośliny kuszą cudownym zapachem, a motyle celebrują pierwsze, wiosenne dni, tańcząc cichutko na tle kwitnących kwiatów. 

Wiosenne i letnie przyjęcia w ogrodzie z porcelaną Lenox 

Kolekcja porcelany Lenox Butterfly Meadow wywołuje na twarzy uśmiech i wręcz zachęca do tego, by podzielić się tą prawdziwą radością z innymi. Serwis porcelanowy amerykańskiej marki oraz pojedyncze elementy z zestawu warto zatem wręczyć bliskiej osobie na prezent, np. z okazji urodzin lub święta, a także młodej parze w dniu zawarcia związku małżeńskiego. Dzięki subtelnej, poprawiającej nastrój kolorystyce oraz prawdziwym bogactwie kwitnących kwiatów i odwiedzających je, barwnych motyli, porcelana marki Lenox idealnie łączy się z wiosennym i wakacyjnym nastrojem. Warto wykorzystywać ją podczas rodzinnych przyjęć oraz mniej formalnych spotkań w ogrodzie, na tarasie lub balkonie organizowanych w trakcie ciepłych, słonecznych dni, ponieważ świetnie podkreśli ich przyjemnie beztroski charakter. 

Lenox Porcelana Amerykańska