Furstenberg

Należy do najstarszych manufaktur porcelany, a jej wyroby utożsamiane są z ponadczasową elegancją i ekskluzywnością. Mowa o Furstenberg, której początki funkcjonowania sięgają 1747 roku oraz są związane z postacią księcia Brunszwiku Karola I. Dziś porcelana tej marki zajmuje czołowe miejsce na liście najchętniej wybieranych i łączy kolejne pokolenia miłością do tego materiału i możliwości jego zdobienia. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą produktów. 

Czytaj więcej ...

Zachwycająca, luksusowa porcelana Furstenberg 

Od zastawy stołowej sygnowanej logo Furstenberg trudno oderwać wzrok. Wspaniałe formy w połączeniu z intrygującymi odcieniami bieli i złotymi akcentami tworzą zachwycające trio. Ta precyzja wykonania i ekskluzywność sprawiają, że porcelana z kolekcji marki perfekcyjnie odnajduje się w luksusowych wnętrzach, do których przedmioty codziennego i specjalnego użytku dobierane są z wyjątkową starannością. Doskonale sprawdza się też jako podarunek dla najważniejszych osób. Jeśli potrzebna jest pomoc w wyborze porcelany Furstenberg na prezent – pozostajemy do dyspozycji. Chętnie zaproponujemy kilka rozwiązań i ułatwimy podjęcie ostatecznej decyzji. 

Elementy nakrycia stołu i figury marki Furstenberg

Oferta z zachwycającymi wyrobami z porcelany tej cenionej marki obejmuje nie tylko piękne filiżanki do herbaty, cukiernice, podtalerze czy talerze obiadowe, ale też ozdoby do wnętrz. Wśród nich znajdują się dzwonki z porcelany Furstenberg ozdobione zabytkami polskich miast, a także urocze zające, które sprawiają wrażenie, jakby chciały rozbawić patrzące na nie osoby. Porcelanowe figury oraz dodatki mogą tworzyć świetne połączenia z elementami nakrycia stołu, na przykład w aranżacji stołu na śniadanie wielkanocne i wieczerzę wigilijną. Można też wkomponować je w wystrój wnętrza, umieszczając w wybranym punkcie pokoju.

Furstenberg porcelana

Furstenberg Jest 34 produktów.

Aktywne filtry