TYDZIEŃ DARMOWEJ WYSYŁKI Z INPOST KURIER I PACZKOMATY

Medusa

Filiżanki, talerze, cukiernice i dzbanki porcelanowe pozwalają na serwowanie napojów, dań i przekąsek w wygodny, a zarazem elegancki sposób. Mogą one pełnić również funkcję ozdób – dzięki nim dekoracje stołu na co dzień i na specjalne wydarzenia staną się efektowniejsze i ciekawsze. Poszukując porcelanowej zastawy, która będzie nie tylko praktyczna, ale przede wszystkim oryginalna, warto skierować się ku kolekcji Versace Medusa dostępnej w sklepie online. 

Czytaj więcej ...

Porcelana Versace Medusa – filiżanki, kubki i talerze 

Wśród produktów tworzących niesamowitą serię Versace Medusa znaleźć można filiżanki do kawy i herbaty, kubki, dzbanki, cukiernice, mleczniki, talerze, podtalerze, solniczki oraz pieprzniczki. Te elementy nakrycia stołu z wizerunkiem greckiej Meduzy są bogato zdobione i mają interesującą, oddziałującą na wyobraźnię kolorystykę. Zastosowane odcienie kojarzą się z luksusem i elegancją, a zarazem kierują myśli w stronę tajemniczości. Dzięki temu, że tak skutecznie przyciągają uwagę i pobudzają zmysły, nie wymagają one dodatkowej oprawy – to znaczy, że ustawione na stole jadalnianym bądź kawowym stają się jego najważniejszą dekoracją. Seria Versace Medusa to doskonałe połączenie funkcji użytkowej z estetyczną, a także jakości premium z przepychem. 

Wazony i inne dodatki do wnętrz z kolekcji Versace Medusa

Oprócz filiżanek, kubków, talerzy i innych elementów zastawy z porcelany Versace Medusa zawiera także dodatki do wnętrz, od których trudno oderwać wzrok. Mowa o równie pięknych i misternie zdobionych wazonach w kilku rozmiarach, świecach, serwetnikach, pojemnikach i donicach. Te ozdoby mogą uzupełnić dekorację stołu z wykorzystaniem filiżanek i talerzy lub dumnie prezentować się ustawione na kominku, komodzie czy parapecie okiennym w pokoju dziennym, jadalni albo domowym biurze. Ze względu na precyzję wykonania oraz oryginalny sposób zdobienia, porcelanę Versace Medusa warto umieścić w punkcie pomieszczenia, w którym będzie mogła być dobrze widoczna, a co za tym idzie – bez przeszkód podziwiana. 

Versace Medusa porcelana