Sambonet

Na odbiór aranżacji stołu wpływa wiele elementów, a zachowanie między nimi harmonii jest niezwykle ważne, gdy zależy nam na stworzeniu jak najlepszego wrażenia. Aby w elegancki i przemyślany sposób uzupełnić zastawę porcelanową i szkło, niezbędne są piękne sztućce, które świetnie leżą w dłoni. Jeśli właśnie poszukiwany jest taki zestaw, polecamy zapoznać się z propozycjami marki Sambonet cieszącej się uznaniem i renomą na całym świecie. 

Czytaj więcej ...

Sambonet – włoski producent z ponad 160-letnią historią

Może pochwalić się długą i obfitującą w liczne sukcesy historią oraz pojawianiem się w wielu domach podczas najważniejszych, rodzinnych wydarzeń. Sambonet to włoska firma mająca ponad 160-letnią tradycję. Niezwykle ważnym elementem jej oferty są ekskluzywne sztućce, które zachwycają szlachetnym wyglądem i ergonomią. Korzystając z nich, można wygodnie odkrywać smak i aromat serwowanych dań. Aranżacja stołu z ich wykorzystaniem umożliwia budowanie odpowiedniego nastroju, który sprzyja powstawaniu przyjemnych doświadczeń z kulinarnej podróży i umożliwia jeszcze intensywniejsze delektowanie się walorami potraw. 

Piękne sztućce w zestawach i dodatki Sambonet  

Sztućce stworzone przez tę renomowaną, włoską firmę są dostępne w dużych zestawach na przykład zawierających 24 części i składających się z łyżek, noży, widelców i łyżeczek. O takim zakupie warto pomyśleć wtedy, gdy planowany jest gruntowny remont kuchni albo gdy bliska osoba, która uwielbia dbać o dom, obchodzi ważną okazję. Sztućce Sambonet występują w mniejszych zestawach, zawierających tylko łyżeczki, widelczyki czy noże do sera. O zakupie tego zestawu warto z kolei pomyśleć wtedy, kiedy pojawia się potrzeba rozszerzenia własnej kolekcji o dodatkowe elementy. Polecamy też dodatki tego cenionego producenta, które ułatwią serwowanie dań oraz pomogą podkreślić charakter wnętrza. Jeśli niezbędna jest pomoc w doborze sztućców na prezent bądź dla siebie, prosimy o kontakt. Chętnie podpowiemy, jakie komplety i produkty będą najlepsze. 

Sambonet

Sambonet Jest 155 produktów.

Aktywne filtry