Alessi

Nie tylko porcelana, szkło i sztućce pięknie zdobią wnętrza, w których czas upływać może przy wyśmienitym jedzeniu, atrakcyjnych trunkach i doskonałych opowieściach gospodarza domu. Ciekawy charakter domowych pieleszy budują też z pozoru niewielkie, ale skrywające w sobie moc przyciągania uwagi akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi produktami we włoskim stylu, tworzonymi przez markę Alessi od ponad 100 lat.

Czytaj więcej ...

Alessi – włoski producent łączący tradycję z technologią

Za co kochamy Włochy? Na tej liście z pewnością znajdzie się miejsce dla kuchni, kawy, muzyki, umiejętności cieszenia się życiem i koloru morza na południu. Nie może zabraknąć na niej też włoskiego designu, pełnego wyrafinowania, piękna, radości oraz funkcjonalności. Miłośnikom włoskiego stylu w emocjonująco prawdziwym wydaniu polecamy produkty marki Alessi. Jej historia rozpoczęła się w 1921 roku w otoczeniu górskich krajobrazów. Od tego czasu z wieloma sukcesami łączy tradycyjne metody produkcji z nowymi technologiami, uzyskując rezultaty, które przekraczają oczekiwania odbiorców z różnych części świata. Dziś marka współpracuje z najlepszymi projektantami, jest wyznacznikiem wysokich standardów i przewodnikiem po świecie włoskiej elegancji, lekkości i codziennych przyjemności.

Akcesoria kuchenne Alessi jako wyjątkowe prezenty 

Doskonałe rzemiosło połączone z unikalnym stylem sprawiają, że akcesoria kuchenne i inne przedmioty codziennego użytku tworzone przez tę włoską markę idealnie sprawdzają się w roli wyjątkowych prezentów. Obdarowując nimi bliskie osoby, możemy mieć pewność, że wręczamy im przedmioty, które dopiero w rękach swych nowych właścicieli ujawnią swoje prawdziwe piękno, włoską elegancję i funkcjonalność. Te dodatki wprowadzają do kuchni, jadalni i innych domowych pomieszczeń prawdziwą radość i szlachetny luksus. Poprawiają nastrój, a zarazem skłaniają do refleksji nad kunsztem wykonania, doborem faktur, harmonią zastosowanych odcieni. 

Akcesoria kuchenne Alessi

Alessi Jest 25 produktów.

Aktywne filtry