Rosenthal Studio-line

Jeśli jesteś miłośnikiem porcelany, słysząc nazwę Rosenthal, masz przed oczami eleganckie i ponadczasowe projekty tej manufaktury? A czy znasz także kolekcje, które opracowano w pracowni Rosenthal Studio-Line? Aby móc dokładniej się z nimi zapoznać, zostań jeszcze u nas i sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz tutaj zachwycające produkty, od których nie można oderwać wzroku. Jeśli potrzebna jest pomoc w ich wyborze, zachęcamy do kontaktu.

Czytaj więcej ...

Rosenthal Studio-Line, czyli połączenie życia i sztuki

Manufaktura Rosenthal utożsamiana jest z najwyższą jakością oraz umiejętnością łączenia tradycji z nowoczesnością. Niezwykle ważnym momentem w jej historii było założenie przez Philipa Rosenthala jr. studia projektowego, którego próg chętnie przekraczali najsłynniejsi i mający niepowtarzalny styl projektanci. Rosenthal Studio-Line stało się zatem miejscem, gdzie codzienność przeplatała się z prawdziwą sztuką. Z kolei projekty, które tam tworzono, z jednej strony wprowadzały do zwyczajnych, domowych chwil wrażliwość na piękno, a z tej drugiej – sprawiały, że sztuka stawała się dostępniejsza i przyjemniejsza. Zapraszamy więc do zapoznania się z całą ofertą projektów Rosenthal Studio-Line i znalezienia wśród nich idealnej dla siebie kolekcji.

Porcelana Rosenthal Studio-Line – piękno i funkcjonalność

Najwyższa jakość i niesamowite wzornictwo. Co jeszcze sprawia, że porcelana Rosenthal Studio-Line jest tak zachwycająca i skrada nasze serca? Sekret sukcesu projektów tkwić może w harmonijnym połączeniu intrygującej formy z wysoką funkcjonalnością i rzemiosłem. Obserwując piękne zestawy i pojedyncze projekty z kolekcji, możemy udać się w podróż do przeszłości, a już za chwilę z pewnością spoglądać w przyszłość. Dla każdego porcelana Rosenthal Studio-Line może oznaczać coś zupełnie innego, dlatego też warto poświęcić czas na dokładne zapoznanie się z tymi propozycjami i zastanowienie się, które z nich są szczególnie bliskie własnej wrażliwości i definicji piękna. O wybranych produktach warto też opowiedzieć przyjaciołom i poznać ich opinie. 

Porcelana Rosenthal Studio Line

Rosenthal Studio-line Jest 291 produktów.

Aktywne filtry