REGULAMIN OFERTY „LETNIA PROMOCJA” 2021 ZAKUP W SKLEPIE INTERNETOWYM

1.Promocja obowiązuje w dniach 7.06.-30.09.2021 w sklepie on-line www.porcelanaonline.pl

2. Uczestnikami Promocji mogą być wszyscy Klienci, którzy w okresie jej trwania dokonają w placówkach handlowych Rosenthal, biorących udział w akcji, zakupu towarów stanowiących ofertę promocyjną. Promocją objęte są produkty z kolekcji: „Maria Biała”, „Maria Kryształowa”, „TAC Gropius (biały)”; promocja nie obejmuje zestawów B2B.

3. ZASADY ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM:

 - Klient dokonujący zakupu na www.porcelanaonline.pl na minimalną kwotę 2500 pln z grupy produktów wyszczególnionych w punkcie 2 regulaminu, ma prawo do wykorzystania bonusu w postaci dowolnych produktów z oferty sklepu o wartości 1000 pln; (bon rabatowy LETNIA PROMOCJA naliczy się automatycznie w koszyku tj. jeśli Klient wybierze produkty objęte promocją o wartości 2500 PLN, to każdy kolejny produkt do kwoty 1000 pln otrzyma gratis). Przykład: - przy zakupie za 2500,00 PLN z asortymentu Maria Biała, Maria Kryształowa lub TAC Gropius,  Klient otrzymuje prawo do wybrania towaru o wartości 1000,00 PLN.

4. W przypadku, gdy wartość wybranych towarów przekracza wartość bonusu, Klient zobowiązany jest do pokrycia różnicy. W przypadku gdy wartość wybranych towarów jest mniejsza niż wartość bonusu różnica nie jest zwracana Klientowi.

5. Refundacja bonusu oraz wypłata pieniężna nie jest możliwa.

6. Treść regulaminu dostępna jest na stronie www.porcelanaonline.pl

7. Przystąpienie do Promocji jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią niniejszego Regulaminu i jego akceptacją.

8. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do przedłużenia lub skrócenia czasu trwania Promocji.

9. Organizator ma prawo wprowadzenia zmian do regulaminu – pod warunkiem, że zmiany te nie naruszą praw nabytych Uczestników Promocji.

10. Płatności można dokonać za pośrednictwem przelewu tradycyjnego lub poprzez platformę Paynow.

11. Realizacja zamówienia będzie dokonana po zaksięgowaniu płatności, o szczegółach Klient będzie informowany przez obsługę sklepów online.

12. W przypadku pytań prosimy o kontakt z obsługą sklepów online: tel. 795 505 222, email: sklep@porcelanaonline.pl

13. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.