OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST KURIER I PACZKOMATY

Royal Copenhagen

Należy do najsłynniejszych producentów luksusowych produktów z porcelany, a do grona jej klientów zaliczyć można osobowości związane ze światem muzyki i telewizji. Mowa o Royal Copenhagen, czyli Królewskiej Fabryce Porcelany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknych, ponadczasowych i oddziałujących na zmysły wyrobów tej cenionej marki. Wśród nich dostępne są między innymi eleganckie kubki i filiżanki. 

Czytaj więcej ...

Marka Royal Copenhagen i jej wspaniała porcelana

Historia marki Royal Copenhagen rozpoczęła się w drugiej połowie XVIII wieku i jest ściśle związana z rodziną królewską. Przez pierwszy okres to właśnie duńska rodzina królewska zajmowała się prowadzeniem fabryki, jednak po upływie prawie stu lat została oddana pod skrzydła prywatnego właściciela. W tym miejscu wątek rodziny królewskiej się nie kończy, ponieważ wciąż na duńskim dworze korzysta się z porcelany sygnowanej znakiem fabryki – trzema falistymi liniami, które symbolizują cieśniny Mały Bełt, Wielki Bełt i Sund. Porcelana Royal Copenhagen ma zatem długą historię, ale nadal zachwyca najwyższą jakością oraz niepowtarzalnym wzornictwem. 

Filiżanki do kawy Royal Copenhagen z kwiatowymi  motywami

Jakie produkty Royal Copenhagen znajdują się w naszym sklepie internetowym? Są to na przykład eleganckie kubki i filiżanki z podstawkami, które są ozdobione pięknymi wzorami ze świata natury. Delikatne złote pasy w połączeniu z ręcznie malowanymi kwiatami o jedynych w swoim rodzaju, poprawiających nastrój barwach wyglądają niezwykle szlachetnie. Kubki i filiżanki porcelanowe Royal Copenhagen pakowane są w ekskluzywne upominkowe opakowania, dzięki czemu od razu po ich zamówieniu i odebraniu można wręczyć je komuś bliskiemu. Kolejnym produktem, na który warto zwrócić uwagę, jest elegancki zestaw do soli i pieprzu wykonany również z porcelany. Idealnie odnajduje się w towarzystwie zastawy wykorzystywanej przy okazji rodzinnych, eleganckich śniadań.

Royal Copenhagen porcelana