OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST KURIER I PACZKOMATY

Rosenthal

Myśląc o eleganckiej, klasycznej porcelanie, nie można nie wspomnieć o Rosenthal, ponieważ jej produkty mimo upływu lat cieszą się ogromną popularnością. Wśród propozycji cenionej, niemieckiej marki, które włączyliśmy do asortymentu sklepu online, znajdują się pojedyncze elementy nakrycia stołu, serwisy do kawy i herbaty, ozdoby do wnętrz i zestawy kieliszków. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z całą ofertą. 

Czytaj więcej ...

Porcelana Rosenthal – ponadczasowa zastawa i ozdoby

Dlaczego jest tak chętnie wybierana przez miłośników i miłośniczki eleganckiej zastawy oraz dekoracji do wnętrz? Porcelana Rosenthal jest zaprojektowana i wykonana w taki sposób, że efektownie prezentuje się niezależnie od panujących trendów, a mijający czas podkreśla wszystkie jej walory. Kolekcje proponowane przez tę renomowaną markę można więc uznać za ponadczasowe. Porcelana Rosenthal dzięki swej jakości premium i pięknym zdobieniom staje się wspaniałą ozdobą nie tylko stołu, na którym jest ustawiona, ale także całego domu. Sprawia, że domowe wnętrza zyskują jeszcze bardziej elegancki charakter, a uroczystości w nich organizowane upływają w fantastycznej atmosferze. Aby wzmocnić wrażenia wywołane przez porcelanowe serwisy czy zestawy, warto połączyć je również z ozdobami z kolekcji tej niemieckiej marki, np. świecznikami oraz anielskimi figurami w odcieniach bieli i złota. 

Rosenthal Maria Biała i nowoczesne odsłony serwisu 

Każda z kolekcji niemieckiego producenta porcelany jest zachwycająca i każdą z nich warto obejrzeć. Jeśli jednak mielibyśmy zaproponować kolekcje, od których polecamy rozpocząć zapoznawanie się z ofertą marki, z pewnością wspomnielibyśmy o Rosenthal Maria Biała i interesujących jej odsłonach, takich jak Maria Róża, Maria Bukiet Letni i stworzona tylko na rynek polski Maria Flowers. Rosenthal Maria Biała należy do najbardziej rozpoznawalnych serwisów do kawy i herbaty na świecie, a jej nieskazitelna biel oraz szlachetna forma nie przestają inspirować. Natomiast odsłony Maria Róża, Maria Bukiet Letni oraz Maria Flowers urzekają delikatnością odcieni i subtelnym wdziękiem kwiatowych kompozycji. 

Porcelana Rosenthal Classic, Maria

Rosenthal Jest 476 produktów.

Aktywne filtry