OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST

Nakrycie stołu

Poszukując nowego wyposażenia do kuchni bądź jadalni, planując aranżację stołu na okazje wymagające specjalnej oprawy bądź poszukując prezentu dla bliskich wprowadzających się do nowego mieszkania, warto zatrzymać się w tym miejscu. Znajdują się tutaj ekskluzywne produkty i zestawy z kategorii nakrycie stołu. Życzymy przyjemnego odkrywania ich piękna oraz udanych zakupów!

Czytaj więcej ...

Nakrycie stołu – produkty Rosenthal i innych marek

Ta kategoria zawiera produkty przeznaczone do serwowania popisowych dań i ulubionych napojów, które zostały stworzone przez renomowane marki, w tym manufakturę Rosenthal. Nakrycia stołu to zatem klasyczne i efektownie zdobione filiżanki i kubki, dzbanki, talerze, sztućce i zestawy porcelanowe. Znajdują się tutaj również kieliszki, szklanki oraz karafki do podawania trunków. W tym miejscu nie mogło zabraknąć także naczyń przeznaczonych do umieszczenia na środku stołu, a więc różnego rodzaju tortownic, półmisków i mis o jakości premium. Uzupełnieniem oferty z nakryciami stołu są akcesoria – serwetniki, pojemniki, podstawki pod szklanki czy stalowe słomki do drinków i innych napojów.

Nakrycia stołu na różne okazje i domowe spotkania

Dostępne w tej części naszego sklepu nakrycia stołu są idealne na różne okazje, w tym na przykład na ważne uroczystości rodzinne, święta spędzane z przyjaciółmi czy mniej oficjalne spotkania ze znajomymi. By być świetnie przygotowanym na każdą okoliczność, warto mieć w swojej jadalni czy kuchni zastawę, która idealnie sprawdzi się podczas specjalnych okazji i tę, z której przyjemnie korzysta się na co dzień. Poszukując inspiracji do tworzenia nakrycia do stołu, można skontaktować się z nami i skorzystać ze wsparcia. Pomożemy dopasować do siebie produkty i wykreować z ich pomocą niezwykłe aranżacje stołów. Zapraszamy do kontaktu w wygodny dla siebie sposób.

Nakrycie stołu na różne okazje

Nakrycie stołu Jest 1959 produktów.

Aktywne filtry