OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST

Rosenthal Versace

Co mogłoby się wydarzyć, gdyby doświadczenie manufaktury porcelany zostało połączone z kreatywnością luksusowego domu mody? Żeby odkryć rozwiązanie zagadki, wystarczy tylko  spojrzeć na produkty z kolekcji Versace dostępne w tej części naszego sklepu online. Jaka kolekcja wywołuje największy zachwyt i pasuje do ekskluzywnego wystroju wnętrz?

Czytaj więcej ...

Porcelana Versace – jakość premium i kontrolowany przepych

Kolekcja porcelany Versace jest doskonałym uzupełnieniem oferty klasycznych serwisów i zestawów dostępnych na naszej stronie. Ze względu na efektowny, bogaty sposób zdobienia i odważną kolorystykę wyróżnia się na tle produktów w odcieniu nieskazitelnej bieli oraz tych o delikatnych wzorach. Zapoznając się z poszczególnymi kolekcjami z charakterystycznym wizerunkiem greckiej Meduzy, można odnieść wrażenie, że łączącą je cechą jest przepych. Ale projektantom zaangażowanym w opracowywanie gamy produktów udało się to bogactwo i różnorodność poddać kontroli. Widoczne na filiżankach, kubkach, talerzach czy wazonach zdobienia nie są więc przypadkowe, lecz dobrane w przemyślany oraz silnie oddziałujący na wyobraźnię sposób. Versace porcelana staje się więc czymś więcej niż określeniem naczyń stołowych i dekoracji do wnętrz – można porównywać ją do dzieła sztuki. 

Versace Medusa, Vanity i inne kolekcje w sklepie online 

Produkty marki Versace dostępne w naszym sklepie online można zamawiać pojedynczo, na sztuki albo połączyć je w intrygujący zestaw dla siebie i kogoś bliskiego. Niezależnie od wybranego wariantu, warto dokładnie obejrzeć wszystkie proponowane kolekcje, zaczynając np. od ekskluzywnej serii Versace Medusa albo Versace Vanity. Oglądanie tych produktów to prawdziwa przyjemność, a także sposób na poznawanie i kształtowanie swojej wrażliwości. Jeśli w trakcie zapoznawania się z kolekcjami pojawią się dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Chętnie wyjaśnią wszelkie wątpliwości i opowiedzą więcej o wybranych elementach serwisów oraz zestawach. Pomogą również w doborze porcelany na prezent dla członków rodziny lub partnerów biznesowych. 

Porcelana Versace

Rosenthal Versace Jest 25 produktów.

Aktywne filtry