OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST KURIER I PACZKOMATY

Już od ponad 130 lat niemiecka manufaktura Rosenthal jest niezaprzeczalnym synonimem elegancji i wyrafinowanej estetyki. To marka o światowej renomie, która współpracuje z najlepszymi kreatorami sztuki, architektami i projektantami, dlatego upominki sygnowane marką Rosenthal pomogą w budowaniu relacji z klientami na najwyższym poziomie.
W naszej ofercie, oprócz produktów Rosenthal, dostępne są propozycje innych cenionych marek, takich jak Lenox, Sambonet, L’Objet, Kartell, Maison Berger czy Nachtmann. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego klienta, dlatego możemy stworzyć zestawy upominkowe odpowiadające konkretnym potrzebom. Możemy zaproponować wykonanie logotypów na wybranym produkcie z porcelany, szkła czy przedmiotach ze stali szlachetnej oraz personalizowane opakowanie upominkowe. Uważamy, że nawet drobny upominek - elegancko opakowany i wręczony w odpowiedni sposób - wyraża więcej niż słowa i może zostać na długo zapamiętany.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w katalogu B2B a po szczegółowe informacje zapraszamy drogą mailową: biuro@porcelanaonline.pl