OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST KURIER I PACZKOMATY

Płatności za dokonane zakupy w sklepie internetowym PorcelanOnline.pl odbywają się trzema najbezpieczniejszymi na rynku kanałami:

1.

Przelew tradycyjny - po zaakceptowaniu zakupu w koszyku sklepu internetowego, automatycznie zostanie wysłane potwierdzenie na adres email podany wcześniej w formularzu osobowym. Znajdować się tam będzie lista zakupionych produktów, dane klienta, a także dane sklepu internetowego razem z numerem konta bankowego, na które należy dokonać zapłaty za wybrany wcześniej towar.
===============================================================================================

2.

PayNow - to nowoczesna usługa mBanku, dzięki której w błyskawiczny i 100% bezpieczny sposób dokonasz płatności w sklepie internetowym. Do dyspozycji są bramki błyskawicznych przelewów ze wszystkich najpopularniejszych banków w  Polsce  jak również w 100% zabezpieczone płatności karami kredytowymi. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A. Dostępne formy płatności:  Karty płatnicze  Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.