OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST

Könitz -Kubki

Niespodziewana wizyta gości? W szybkim stworzeniu efektownej aranżacji stołu lub stolika kawowego pomagają eleganckie, a zarazem oryginalne kubki do kawy i herbaty. Szukając takich elementów zastawy, warto zatrzymać się przy propozycjach marki Konitz. Dowiedz się więcej o tym renomowanym producencie i poznaj jego efektowne, luksusowe produkty. 

Czytaj więcej ...

Porcelana Konitz – historia powstania cenionej marki

Nazwisko Rosenthal nierozerwalnie łączy się ze szlachetną, wspaniałą porcelaną, której tajniki produkcji przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Jednak najstarszy syn twórcy Studio-Line (Philipa Rosenthala) postanowił pójść własną drogą. Na szczęście dla każdego miłośnika eleganckiej porcelany jego losy ułożyły się w taki sposób, że odkrył on również w sobie pasję do tego ponadczasowego materiału. Turpin Rosenhal nie kontynuował wizji ojca odnoszącej się do szeroko rozumianej kultury stołu, lecz skupił się wyłącznie na kubkach. Z czasem mógł pozwolić sobie na zakup wytwórni porcelany Konitz. Po wdrożeniu licznych ulepszeń praca fabryki zaczęła przynosić coraz więcej korzyści. I tak od wielu lat uznawana jest za eksperta w produkcji wysokiej klasy, unikalnych kubków do kawy, herbaty i innych gorących napojów. 

Efektowne kubki Konitz idealne do mieszkania i na podróż

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą wspaniałych kubków marki Konitz. Wśród nich znajdują się elementy zastawy zdobione ponadczasowymi, eleganckimi wzorami, a także te o niespotykanych, unikalnych zdobieniach i formach. Interesującą część asortymentu tworzą kubki inspirowane uwielbianymi dziełami Picassa. Warto obejrzeć również zestawy kubków i dzbanki do zaparzania gorących napojów. Osobom żyjącym w biegu i często podróżującym polecamy z kolei kubki termiczne utrzymujące temperaturę napoju i zachwycające unikalnym wyglądem. 

Konitz

Könitz -Kubki Jest 60 produktów.

Aktywne filtry