OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST KURIER I PACZKOMATY

Maison Berger

Zapachy pomagają nam tworzyć określone wrażenia oraz mają moc pozwalającą przenosić nas do wybranych miejsc i życiowych momentów. Odgrywają one także bardzo ważną rolę w naszych domowych pieleszach, ponieważ ułatwiają budowanie pożądanego nastroju. Zatem jeśli szukasz ekskluzywnych zapachów do wnętrz, zachęcamy do zapoznania się z ofertą z lampami i świecami zapachowymi Maison Berger oraz innymi produktami tej marki.

Czytaj więcej ...

Lampa zapachowa Maison Berger – w jaki sposób działa?

Wykorzystywanie zapachów do tworzenia odpowiedniego nastroju w domu czy podkreślania wartości, z którymi chcemy, by się on kojarzył, zwykle wiąże się ze stosowaniem świec oraz pałeczek zapachowych. Marka Maison Berger ma jednak do zaproponowania rozwiązanie stanowiące doskonałą alternatywę dla tych produktów. Mowa o lampie zapachowej, która została opatentowana już w 1898 roku. Wypełnia się ją olejkiem zapachowym, który można zamówić w naszym sklepie, zanurza się w nim knot, po około 20 minutach podpala się go, a po upływie około 2 minut – zgasza się płomień. Następnie na lampę nakłada się dołączoną do zestawu nasadkę, pozwalając, by cudowny zapach wypełniał domowe zakamarki. Lampa zapachowa jest nie tylko funkcjonalna, ale stanowi też prawdziwą ozdobę wnętrz. Wystarczy wybrać pasujący do wystroju wariant i cieszyć się jego pięknem na co dzień.

Świece, pałeczki i zapachy do samochodu od Maison Berger

Oprócz lampy zapachowej i ulubionego rodzaju olejku zapachowego proponujemy również świece i pałeczki zapachowe od marki Maison Berger. Świece zamknięte są w ozdobnych słoiczkach z drewnianym wieczkiem i zawierają różne kompozycje zapachowe, na przykład sprzyjające odprężeniu czy poprawiające nastrój. Z kolei pałeczki zapachowe składają się z flakonu wypełnionego esencją zapachową i patyczków, które w niej zanurzone, stopniowo uwalniają cudowny aromat. Jeśli okaże się on zbyt intensywny, wystarczy zmniejszyć liczbę patyczków. Ciekawym uzupełnieniem oferty są również eleganckie zapachy do samochodu, które pomagają pozbyć się niechcianych zapachów, zastępując je przyjemną wonią.

Lampe Berger Maison Berger

Maison Berger Jest 30 produktów.

Aktywne filtry