OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST

Villeroy & Boch

Porcelana Villeroy & Boch – tradycja od 1748 roku

Początki historii europejskiej porcelany datuje się na pierwszą połowę XVIII wieku. Rewolucja zainicjowana przez miśnieńską fabrykę sprawiła, że na Starym Kontynencie zapanowała moda na produkty tworzone m.in. z glinki kaolinowej. Nicolas Villeroy i Jean-François Boch postanowili dołączyć do grona producentów porcelany i powołali do życia markę, której nazwa jest połączeniem nazwisk obu założycieli. Od tamtej pory niemieckie przedsiębiorstwo specjalizuje się w tworzeniu produktów z ceramiki. Porcelana Villeroy & Boch jest dostępna w 125 państwach. W tym także w Polsce, m.in. na naszej stronie internetowej.  

Czytaj więcej ...

Villeroy & Boch – zastawa stołowa w eleganckiej odsłonie

Produkty tej marki są tworzone obecnie w ośmiu europejskich krajach oraz w Tajlandii, gdzie także można natknąć się na szyld Villeroy & Boch. Zastawa porcelanowa sygnowana znakiem firmowym niemieckiego przedsiębiorstwa nieodmiennie wyróżnia się nienaganną formą. Wśród popularnych produktów znajdują się zarówno klasyczne propozycje, jak i modele o bardziej nowoczesnym wzornictwie, idealnie przystosowanym do współczesnych aranżacji. Prezentowana w tym katalogu porcelana Villeroy & Boch to asortyment bardzo zróżnicowany, choć zawierający sztandarowe pozycje tego rodzaju produktów. Na zakup czekają zatem filiżanki, miski, cukiernice oraz talerze. Zasoby kategorii składają się z czterech głównych kolekcji: Manufacture Rock, Amazonia, Mariefleur oraz New Wave. Stopniowo poszerzamy naszą ofertę, więc to nie jedyne produkty Villeroy & Boch. Talerze, filiżanki do kawy i herbaty, a także stylowe kubki – oto ponadczasowa zastawa stołowa, obok której trudno przejść obojętnie.  

Poznaj kolekcje porcelany Villeroy & Boch

Unikalne projekty marki sprawiają, że klienci chętnie sięgają po zastawę tego producenta. Porcelana Villeroy & Boch Manufacture Rock to dwukolorowa kolekcja, która jest na wskroś nowoczesna. Biel i czerń wzajemnie uzupełniają się, a nieco chropowate oraz industrialne wzornictwo nadaje tej linii drapieżnego charakteru. Talerze i filiżanki Villeroy & Boch Amazonia i Mariefleur są za to propozycjami dużo delikatniejszymi. Motywy kwiatowe doskonale pasują do klasycznych kształtów zastawy Villeroy & Boch. Porcelana nadaje się do postawienia na stole podczas wiosennych i letnich spotkań przy kawie. Modernistyczny design to natomiast cecha charakteryzująca kolekcję NewWave, przełamującej konwencje oraz eksperymentującej z formą. Słowem, idealna propozycja dla entuzjastów niebanalnych przedmiotów.  

Villeroy & Boch

Villeroy & Boch Jest 518 produktów.

Aktywne filtry