OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST KURIER I PACZKOMATY

Dzbanki

Popołudniowa kawa w towarzystwie bliskich osób w domu, na tarasie albo balkonie zyskuje jeszcze wspanialszy charakter, jeśli na kawowym stoliku znajduje się piękny serwis. Byłoby doskonale, gdyby w jego skład wchodziły nie tylko eleganckie filiżanki z talerzykami, ale też klasyczny porcelanowy dzbanek do kawy i herbaty. Zachęcamy do zapoznania się z produktami, które są stworzone przez marki słynące z najwyższej jakości i ponadczasowego wzornictwa.

Czytaj więcej ...

Eleganckie dzbanki do herbaty marki Rosenthal

Klasyczne porcelanowe dzbanki do herbaty i kawy spełniają kilka funkcji. Ułatwiają przygotowanie oraz podanie gościom gorącego napoju, a przy tym stanowią doskonałą ozdobę stołu czy stolika. Przy wyborze odpowiedniego dzbanka warto zatem zwrócić uwagę zarówno na pojemność, jak i sposób zdobienia. Można oczywiście zdecydować się na produkt należący do ulubionej kolekcji albo poszukać uniwersalnego rozwiązania. Te poszukiwania polecamy rozpocząć od produktów stworzonych przez manufakturę Rosenthal. Wśród nich znajdują się dzbanki do kawy z ponadczasowej kolekcji Maria Biała, efektownej Sanssouci Gold oraz przywołującej skojarzenia z kwitnącą przyrodą Marią Różą. Warto zapoznać się także z seriami Versace, które są efektem współpracy tego luksusowego domu mody z marką Rosenthal. 

Dodatkowe akcesoria do dzbanków na herbatę i kawę

By móc jeszcze dłużej cieszyć się smakiem i temperaturą ulubionej kawy i herbaty, warto do wybranego dzbanka dobrać odpowiedni podgrzewacz porcelanowy. To rozwiązanie sprawdzi się nie tylko podczas długich rozmów z bliskimi osobami, ale także wieczorów poświęcanych na lekturę interesującej powieści czy naukę. Do dzbanków na herbatę i kawę można także zamówić cukiernice i mleczniki porcelanowe z kolekcji Rosenthal, Versace, Furstenberg czy Lenox. Jeśli potrzebna jest wskazówka dotycząca samodzielnego skompletowania serwisu, wystarczy się z nami skontaktować, a my z przyjemnością pomożemy. 

Dzbanek na herbatę / do herbaty, kawy

Dzbanki Jest 110 produktów.

Aktywne filtry