OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST

upominki

Czy przyjemniejsze jest otrzymywanie eleganckich prezentów, czy przygotowywanie takich podarunków dla bliskich osób? Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy szczęśliwsza jest w tej sytuacji osoba otrzymująca, czy wręczająca upominek, ponieważ cały ten proces kojarzy się z dużą radością. Jeśli jednak obecnie poszukujesz dla kogoś prezentu, koniecznie sprawdź naszą ofertę z zestawami upominkowymi zapakowanymi w luksusowe pudełka. 

Czytaj więcej ...

Porcelana na prezent – na jakie okazje najlepiej ją zamówić?

Wręczanie podarunków kojarzy się głównie z ważnymi wydarzeniami i specjalnymi okazjami. Mowa o urodzinach, imieninach, rocznicach i świętach, a także prywatnych czy zawodowych sukcesach i osiągnięciach. Poszukując idealnego upominku na takie okoliczności, polecamy sprawdzić ofertę zestawów porcelanowych znajdujących się w tej części naszego sklepu. Wśród nich dostępne są między innymi zestawy kubków do kawy, herbaty i kieliszków. Czy porcelana na prezent to na pewno dobry pomysł? Tak, ponieważ jest ona wykonana z dużą starannością i dbałością o detale, a przy tym nie poddaje się presji mijającego czasu. Osoba otrzymująca porcelanę na upominek, zyskuje zatem przedmiot, którego piękno jest wieczne. Przy okazji przypominamy, że oprócz zestawów można nabyć u nas karty upominkowe.

O czym pamiętać przy wręczaniu zestawu upominkowego?

By wręczony zestaw prezentowy składający się z porcelanowych kubków, filiżanek albo z efektownie zdobionych kieliszków wywołał jeszcze piękniejsze emocje, warto poświęcić czas nie tylko na dobór kompletu wpisującego się w preferencje bliskiej osoby, ale także na dobre przygotowanie się do tej czynności. Niezależnie od tego, czy upominek zostanie przekazany podczas uroczystości, czy w formie niespodzianki, trzeba na te kilka chwil wyłączyć telefon i skupić się na tej najważniejszej w danym dniu osobie. Unikając pośpiechu i poświęcając na życzenia oraz wręczenie prezentu odpowiednią ilość czasu, można jeszcze silniej zaznaczyć rolę, jaką bliska osoba odgrywa w naszym życiu. Gdy otrzyma już ona prezent, warto także poczekać na jej reakcję i opowiedzieć więcej o zawartości zestawu.

upominki Jest 807 produktów.

Aktywne filtry