OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST

Zapachy

W zapachach kryje się prawdziwa moc. Jeden aromat może w kilka sekund przenieść nas do czasów dzieciństwa lub przypomnieć o miłości sprzed lat. Tę potęgę można wykorzystać na własny użytek, na przykład budując wizerunek z pomocą perfum lub tworząc w swoich domowych pieleszach sielską atmosferę dzięki zapachom do wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z kategorią świec zapachowych i innych perfum dla domu w jakości premium. 

Czytaj więcej ...

Luksusowe lampy zapachowe marki Maison Berger 

Historia lamp Maison Berger sięga 1898 roku. To właśnie wtedy francuski aptekarz Maurice Berger opracował projekt lampy zapachowej, którą należało wypełnić olejem, zapalić knot i pozwolić, by oczyściła powietrze w pomieszczeniu. Dostępne dziś lampy działają w podobny sposób, ale od swoich pierwowzorów zdecydowanie różnią się wyglądem – teraz kojarzą się z prawdziwymi dziełami sztuki. Nie jest to kwestią przypadku, gdyż w tworzenie kolejnych modeli lamp zaangażowano znane osobistości, w tym mistrzów szkła artystycznego. W ten sposób udało się uwiecznić dokonanie francuskiego aptekarza i zamknąć uwielbiane wonie w najszlachetniejszej oprawie. W naszym sklepie internetowym zamówisz nie tylko lampy, ale i olejki Maison Berger na każdą porę roku. 

Eleganckie świece zapachowe i dyfuzory z patyczkami

Do stworzenia wyjątkowej atmosfery w domu wykorzystać można także świece zapachowe, zamknięte w efektownych pojemnikach. Ustawiając je w wybranych punktach pomieszczeń, zyskujemy narzędzie do kreowania domowego nastroju, a zarazem niepowtarzalną ozdobę. Po wypaleniu się świecy pojemniki wykorzystać można na przykład do przechowywania swej biżuterii lub małych przedmiotów o wartości sentymentalnej. Polecamy również dyfuzory zapachowe z patyczkami i cudownie pachnące olejki do zestawów z patyczkami. Wybrać można zarówno aromaty całoroczne, jak i przeznaczone na konkretny sezon. 

Świece zapachowe, dyfuzory, lampy zapachowe

Zapachy Jest 28 produktów.

Aktywne filtry