OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST KURIER I PACZKOMATY

Villa Italia

Porcelana Villa Italia – tysiąc różnych propozycji

W sklepie Porcelana Online kategoria z produktami marki Villa Italia należy do najbardziej rozbudowanych pod względem szerokości asortymentu. I to zarówno pod względem liczby kolekcji, jak i rodzaju produktów. Filiżanki Villa Italia są równie popularne wśród klientów co kubki, talerze, sztućce, a także szklanki i kieliszki. Oferta obejmuje ponadto akcesoria domowe, wśród których warto wymienić chociażby lampiony. 

Czytaj więcej ...

Villa Italia – porcelana w dobrej cenie

Cechą wyróżniającą projekty marki jest zróżnicowanie portfolio. Porcelana Villa Italia przybiera klasyczne, jak i nowoczesne fasony. Większość kolekcji zawiera subtelne zdobienia, będące zwieńczeniem całego projektu. Mogą to być złote obramowania produktów Villa Italia. Filiżanki marki mogą mieć prostą lub pofałdowaną powierzchnię. Większość modeli dostępnych jest w białym wybarwieniu, dla którego alternatywą jest barwa ecru. Wprawdzie za marką nie stoi wielopokoleniowa historia, lecz producent zapewnia, że wszystkie fasony powstają we włoskim studiu w Mediolanie i są zastrzeżone w Polsce przez Villa Italia. Porcelana ma zatem unikalny charakter. Dodatkowo warto wspomnieć, że każde zdobienie, które wieńczy filiżanki Villa Italia lub inny rodzaj produktu, zostało wykonane i namalowane ręcznie. Bezsprzecznie jest to zatem ekonomiczna alternatywa dla produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku porcelany. 

Poznaj poszczególne kolekcje porcelany Villa Italia

Co czeka na klientów sklepu internetowego Porcelana Online? Wymienić należy na początku klasyczne projekty kolekcji. Starodawny sznyt ma m.in. linia Aurelia, Mesyna White, Eclat, Venice White czy Clara Gold Ivory. W przypadku niektórych serii widać wyraźne wpływy poszczególnych stylów projektowania – angielskiego, włoskiego lub niemieckiego. Świadczy o tym m.in. ilość zdobień, kształt i zastosowanie innych zabiegów, które nadają porcelanie indywidualny charakter. Do bardziej współczesnych kolekcji należą natomiast takie linie produktów jak: Appal, New York, Plus (w wariantach White, Gold i Platin) czy Boston (Gold i White). To projekty znacznie prostsze, nastawione głównie na funkcjonalność. Porcelana Vitta Italia jest ponadto dostępna w atrakcyjnych wersjach kolorystycznych. Przykładem są kolekcje Opal oraz Obsydian, niezwykle eleganckie i stylowe. W sklepie Porcelana Online klienci mogą również kupić zestaw sztućców Villa Italia. Serwis obiadowy może zatem być uzupełniony o niezbędne akcesoria. Zachęcamy do składania zamówień.  

Villa Italia - piękna  porcelana z włoskim charakterem

Villa Italia Jest 434 produktów.

Aktywne filtry