OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST

Arzberg

Zapraszamy do zapoznania się z kategorią produktów niemieckiej marki Arzberg, która ze względu na jakość swych wyrobów jest zdobywcą prestiżowych nagród. Jej dzieła można na co dzień podziwiać w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Można również cieszyć się ich pięknem w domowych pieleszach, zamawiając w naszym sklepie produkty, które jako pierwsze skradły całą uwagę. Jeśli potrzebna będzie pomoc w wyborze porcelany w ramach prezentu, prosimy o kontakt – z przyjemnością udzielimy praktycznych wskazówek.

Czytaj więcej ...

Porcelana Arzberg – estetyka i funkcjonalność

Niezależnie od tego, czy porcelana używana jest codziennie, czy tylko podczas specjalnych okazji i wyjątkowych wydarzeń, ważne, aby była nie tylko piękna, ale i funkcjonalna i trwała. Takie cechy przypisać można do porcelany Arzberg, która wciąż wytwarzana jest zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów. Urzeka interesującą formą i nieoczywistym, a przez to jeszcze bardziej zachwycającym połączeniem kolorów. Zyskuje pochlebne opinie dzięki wygodzie i przyjemności, z którymi wiąże się korzystanie z niej podczas posiłków. I wreszcie – mimo upływu lat zachowuje swoje walory, ciesząc kolejne pokolenia. 

Nowoczesna kuchnia i jadalnia z porcelaną Arzberg 

Intrygujący wygląd i ekskluzywność, a zarazem funkcjonalność charakteryzujące porcelanę marki Arzberg sprawiają, że doskonale odnajduje się ona w nowoczesnych kuchniach oraz jadalniach. Może dostarczać domownikom przyjemne wrażenia podczas posiłków i spotkań z gośćmi, a jednocześnie pełnić funkcję unikalnej ozdoby wnętrz. Wystarczy znaleźć własny sposób na wyeksponowanie jej w wybranej przestrzeni, a następnie pozwolić, by skradała uwagę otoczenia i stawała się pretekstem do rozmów o wpływie pięknych przedmiotów na codzienne życie. Piękne filiżanki, talerze czy misy tej marki mogą więc pomagać kształtować styl i wrażliwość.  

Arzberg porcelana