LETNIA DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST KURIER I PACZKOMATY

Sztućce

To włoski producent z ponad 160-letnią historią, a jego wyroby utożsamiane są z najwyższą jakością wykonania i szlachetnym wyglądem. Kluczowym elementem jego oferty są sztućce – Sambonet specjalizuje się w ich produkcji i zamienia w niepowtarzalne ozdoby stołu. W tej części naszego sklepu znaleźć można szeroki wybór sztućców, w kilku odcieniach i formach. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem. 

Czytaj więcej ...

Sztućce Sambonet – zestawy i pojedyncze elementy

Elegancję aranżacji stołu można budować poprzez wybór porcelanowej zastawy, unikalnego szkła i wreszcie – szlachetnie wyglądających, ekskluzywnych sztućców. Sambonet tworzy zestawy świetnie spełniające to kryterium. Komplety sygnowane jego logo są wykonane z dbałością o detale i z troską o jakość doświadczeń korzystających z nich osób. Stają się wyjątkowymi ozdobami stołu, a zarazem pomagają delektować się smakami i aromatami potraw. Doskonałej jakości i roztaczające niesamowity blask sztućce są wręcz stworzone na ważne uroczystości oraz te chwile, które wymagają specjalnej oprawy. Zachęcamy jednak do tego, aby korzystać z nich również na co dzień i w ten sposób wprowadzać wyjątkowość do codziennych momentów w domowym zaciszu. 

Komu warto podarować eleganckie sztućce Sambonet?

Występują zarówno w dużych, wieloelementowych zestawach, jak i mniejszych kompletach, które składają się z jednego rodzaju sztućców. Sambonet tworzy produkty odpowiednie dla każdego, kto chce podkreślić elegancję stołu. W naszym asortymencie można znaleźć także zestawy idealnie sprawdzające się jako prezenty. Kto mógłby się z nich ucieszyć? Naszym zdaniem, ekskluzywne sztućce to świetny pomysł na podarunek dla nowożeńców oraz osób szczególnie nam bliskich, które przeprowadzają się do nowego mieszkania. Kaseta, w jakiej znajdują się klasyczne, złote i srebrne sztućce bądź efektownie zdobione, sprawi radość też rodzicom obchodzącym okrągłą rocznicę ślubu. Zachęcamy do sprawdzenia całej kategorii, w której znajdują się zestawy prezentowe. Jest ona skarbnicą praktycznych i ekskluzywnych inspiracji upominkowych na różne okazje. 

Sztućce Sambonet