OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST

Obraz na porcelanie 58 cm V. van Gogh -Słoneczniki - Goebel
  • Obraz na porcelanie 58 cm V. van Gogh -Słoneczniki - Goebel

Obraz na porcelanie 58 cm V. van Gogh -Słoneczniki - Goebel

2 690,00 zł
Ilość

Goebel.
Vincent van Gogh.
Słoneczniki.
Obraz na porcelanie.

wymiary: 48 x 58 cm,
kolor: czerwony
materiał: porcelana, złote zdobienia

Edycja limitowana: 999 sztuk z certyfikatem.

Goebel przedstawia wyjątkowy produkt inspirowany Vincentem van Goghem - obraz na porcelanie "Słoneczniki". Ta wysokiej jakości reprodukcja dzieła sztuki zachwyca drukiem z ręcznie malowanymi złotymi detalami, które dodają mu niezwykłego blasku i elegancji. Obraz jest wykonany z wysokiej jakości porcelany i ma imponujące wymiary dł./szer./wys. 48,00 / 4,00 / 58,00 cm.

Zdobienie z prawdziwego złota podkreśla piękno i wyjątkowość dzieła van Gogha. Przedstawiając słoneczniki, symbolizujące radość i optymizm, obraz ten przenosi widza w świat artysty, gdzie światło i kolory ożywają w pełnym blasku.

To unikatowy przedmiot kolekcjonerski, który nie tylko ozdobi Twoje wnętrze, ale także jest hołdem dla talentu i geniuszu van Gogha. Obraz jest osadzony w eleganckiej drewnianej ramie, dodając jeszcze więcej klasy i wyrafinowania.

Edycja limitowana tego obrazu na porcelanie sprawia, że jest to prawdziwie wyjątkowy produkt dla miłośników sztuki i kolekcjonerów. Zapraszamy do odkrywania piękna van Gogha w formie tego niezwykłego dzieła sztuki na porcelanie, które błyszczy i ożywia przestrzeń, podobnie jak obrazy samego artysty.

67-062-24-1

Specyficzne kody

EAN13
4005169363139

16 innych produktów w tej samej kategorii: