OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST

Biała Maria

Tej kolekcji porcelany nie trzeba przedstawiać, gdyż należy do najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się niesłabnącą popularnością dzieł marki Rosenthal. Biała Maria to jednak nie tylko charakterystyczne filiżanki do kawy z podstawkami, ale i urzekające dzbanki, mleczniki, cukiernice, półmiski czy wazy. Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią, w której są dostępne te wspaniałe produkty. W przypadku pytań o wybrany element zastawy prosimy o kontakt w wygodny dla siebie sposób. 

Czytaj więcej ...

Ponadczasowa porcelana Rosenthal Biała Maria 

Zamieniając swoje dotychczasowe naczynia do serwowania posiłków i napojów na elementy porcelany Rosenthal z kolekcji Biała Maria, można odnieść wrażenie, jakby z pozoru zwykłe i codzienne czynności nagle stały się momentami, które warto celebrować. Kawa wypijana po pracy w filiżance o harmonijnej, ponadczasowej formie smakuje wybornie, a cały rytuał jej przygotowywania i delektowania się smakiem sprzyja poświęceniu uwagi również sobie. Zapraszając do swojego domu, mieszkania lub biura porcelanę Rosenthal Biała Maria, można mieć zatem pewność, że wniesie ona do domowych i firmowych przestrzeni wrażenie wyjątkowości, luksusu i wiecznego piękna. 

Serwis do kawy Biała Maria czy własny zestaw? 

Poszukując produktów dla siebie w trakcie przeglądania oferty z Białą Marią, można zwrócić uwagę na serwisy do kawy i herbaty lub pomyśleć o skompletowaniu własnego zestawu. Ta pierwsza możliwość jest polecana osobom poszukującym pomysłu na prezent dla młodej pary lub na okrągłą rocznicę ślubu rodziców. Z kolei drugie rozwiązanie, czyli samodzielne tworzenie kompletu okazuje się idealne wówczas, gdy ktoś chce rozszerzyć posiadaną już kolekcję porcelany Rosenthal Biała Maria, połączyć ją z elementami tworzącymi inną serię manufaktury czy uświetniać ważkie wydarzenia z życia zakupem nowego naczynia ze swojej ukochanej Białej Marii Rosenthal. Chcąc kompletować własny zestaw, można pomyśleć o stworzeniu przed urodzinami bądź świętami listy z wymarzonymi prezentami i umieszczeniu na niej brakującego elementu z kolekcji. 

Porcelana Rosenthal Biała Maria

Biała Maria Jest 75 produktów.

Aktywne filtry