OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST KURIER I PACZKOMATY

Jade

Czy jeden serwis porcelanowy może doskonale sprawdzić się użytkowany zarówno w domu, jak i w profesjonalnym lokalu gastronomicznym? Najwyższą jakość wykonania, trwałość oraz piękno uwodzące korzystające z niego osoby gwarantuje Rosenthal Jade. Wystarczy tylko spojrzeć na kilka elementów z tego zestawu, aby przekonać się, że dzięki swojej harmonijnej formie i intrygującemu odcieniowi może mieć naprawdę szerokie zastosowanie i z sukcesem opierać się sile mijającego czasu.   

Czytaj więcej ...

Rosenthal Jade – delikatny, elegancki odcień porcelany

Każdy serwis porcelanowy wykonany ze starannością i precyzją skrywa w sobie urok, który cudownie wzbogaca domowe pielesze i lokale użytkowe. Zdarza się jednak, że pojawiają się również serwisy wyróżniające się na tle innych ze względu na swoją szlachetną delikatność i ponadczasową prostotę. Należy do nich Rosental Jade, czyli kolekcja porcelany stworzona z dbałością o detale oraz dla uprzyjemnienia codziennych chwil osób z niej korzystających. Jej kluczowym walorem jest delikatny, kremowy i niebywale elegancki odcień. Fenomenalnie wygląda w połączeniu z różnymi aranżacjami stołu i wydobywa głębię kolorów serwowanych dań oraz przekąsek. Używany w domowym zaciszu staje się uniwersalnym rozwiązaniem na wiele okazji, za każdym razem zapewniając gościom komfort i miłe doświadczenia. 

Serwis do kawy lub herbaty z kolekcji Rosenthal Jade

W naszym asortymencie znaleźć można między innymi serwisy do kawy lub herbaty z serii Rosenthal Jade, na które składają się: odpowiednie filiżanki i dzbanek, talerze deserowe, cukiernica i mlecznik. Taki serwis doskonale sprawdza się w roli prezentu dla nowożeńców lub kogoś bliskiego, kto szczególnie ceni produkty tej manufaktury. Gdy zakup zestawu jest zbyt dużym wydatkiem, można pomyśleć o stopniowym kompletowaniu serwisu, wybierając pojedyncze elementy. Oprócz filiżanek do kawy i herbaty dostępne są salatery, podtalerze, talerze, bulionówki. To jeszcze nie wszystko – zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą i zakupu wymarzonych elementów z tej wyjątkowej kolekcji. 

Rosenthal Jade