LETNIA DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST KURIER I PACZKOMATY

Tajemniczy Ogród

W naszym sklepie online zamówić można wyjątkowe kolekcje porcelany, które wprowadzają do domowych pieleszy szczery uśmiech i prawdziwą radość. Świetny przykład to porcelana Rosenthal Tajemniczy Ogród ozdobiona bogactwem kolorowych kwiatów. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją. By zobaczyć detale wybranych produktów, wystarczy kliknąć ich zdjęcia i za pomocą „lupki” przybliżyć poszczególne części. 

Czytaj więcej ...

Urzekająca porcelana Rosenthal Tajemniczy Ogród

Porcelana inspirowana bogactwem i różnorodnością świata natury odmienia wnętrza, gdyż wzbogaca je o poprawiające nastrój kolory i sielski nastrój. Podobnie działa porcelana marki Rosenthal z kolekcji Tajemniczy Ogród. Dzięki niej urokiem kwiatów kuszących cudownym zapachem w ogrodzie, do którego drogę znają nieliczni, można cieszyć się przez cały rok – nawet wtedy, gdy za oknem dominuje biel. Roślinne motywy wydobywają piękno porcelany, a porcelana podkreśla głębię kolorów i delikatność kwiatów. Ta wzajemna zależność może skłaniać do refleksji, że kwiatowe kompozycje są wręcz stworzone przez naturę po to, by po okresie wiosny i lata można było podziwiać je na porcelanie. 

Rosenthal Tajemniczy Ogród – na jakie okazje? 

Podczas jakich okazji aranżacja stołu z wykorzystaniem porcelany Rosenthal Tajemniczy Ogród mogłaby wywołać największe wrażenie? Ta kolekcja zdecydowanie pasuje zarówno do codziennych rodzinnych spotkań, jak i wyjątkowych okazji wymagających wspaniałej oraz efektownej oprawy. Równie świetnie odnajduje się poza domowymi wnętrzami, używana na przykład w trakcie przyjęcia w ogrodzie albo lektury powieści na przytulnym tarasie. Może zostać połączona z minimalistycznymi elementami zastawy pozbawionymi wzorów oraz ze szkłem o nieprzemijającym blasku. Możliwości na wykorzystanie tej porcelany jest naprawdę wiele, a jedynym ograniczeniem wydaje się być wyobraźnia jej właścicieli.

Porcelana Rosenthal Tajemniczy Ogród

Tajemniczy Ogród Jest 16 produktów.

Aktywne filtry