OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST

Rosenthal kieliszki

Rangę celebrowanych okazji podkreślić można poprzez wybór stopnia formalności ubioru. W przypadku wydarzeń organizowanych w domu świetność wydarzeń udaje się zaakcentować dzięki odpowiedniej aranżacji stołu. Chcąc zrobić jak najlepsze wrażenie na gościach, warto zadbać o każdy element tego wystroju, w tym dobrać właściwe szkło. W tej części naszego sklepu można zamówić eleganckie kieliszki i szklanki Rosenthal wykonane z precyzją – są one szczególnie polecane na wyjątkowe chwile z najbliższymi. 

Czytaj więcej ...

Rosenthal kieliszki do szampana i innych trunków

Przygotowując się do odwiedzin przez bliskie osoby, warto zadbać o aranżację stołu zgodną z charakterem spotkania i wystrój stołu umożliwiający komfortowe delektowanie się smakiem i aromatem podawanych napojów i potraw. W naszym sklepie zakupić można między innymi szkło przeznaczone do serwowania i degustacji różnego rodzaju trunków. Są to efektowne i poręczne kieliszki Rosenthal, w tym do białego i czerwonego wina, szampana, drinków, wody oraz whisky. Prezentują się niezwykle okazale i stają się niepowtarzalnymi ozdobami stołu. Z kieliszkami na stole elegancko prezentować się będzie także karafka ułatwiająca podawanie gościom trunków. Karafki dzięki oryginalnym kształtom ustawione po spotkaniu na kredensie mogą stać się interesującym elementem dekoracyjnym całego wnętrza. 

Kieliszki Rosenthal doskonałe na elegancki prezent 

Wykonane z niebywałą precyzją i subtelnie zdobione szkło może stać się także eleganckim i praktycznym podarunkiem dla bliskich osób. Kieliszki do wina Rosenthal mogą doskonale sprawdzić się w roli prezentu dla kogoś, kto wprowadził się do nowego mieszkania lub domu na przykład po zawarciu związku małżeńskiego. Dowiadując się o tym, że przyjaciel odniósł niesamowity sukces, składając mu wizytę, można wręczyć w ramach gratulacji kieliszki do szampana Rosenthal, a prezent wzbogacić słodkim dodatkiem. To tylko kilka z propozycji, zachęcamy do zastanowienia się, na jakie jeszcze okazje taki podarunek jest idealny. A gdy decyzja o zakupie zostanie podjęta, polecamy wybór naszych zestawów prezentowych z eleganckimi pudełkami. 

Kieliszki, szklanki Rosenthal do szampana, wina

Rosenthal kieliszki Jest 18 produktów.

Aktywne filtry