OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST

Anioły Rosenthal

W tej części naszego sklepu internetowego panuje prawdziwie błogi, anielski nastrój, a to za sprawą umieszczonych w niej figur porcelanowych stworzonych przez manufakturę cenioną i znaną na całym świecie. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją, którą tworzą Rosenthal aniołki w subtelnych odcieniach lub ekskluzywnym, złotym kolorze z limitowanej edycji. Jeśli potrzebna będzie pomoc w doborze aniołka na prezent, pozostajemy do dyspozycji. 

Czytaj więcej ...

Anioły z porcelany Rosenthal nie tylko na święta

Zachwycają precyzją i doskonałością wykonania. Anioły z porcelany marki Rosenthal to nie tylko ozdoby do domu idealnie sprawdzające się w okresie świątecznym. Świetnie odnajdują się w roli całorocznej ozdoby domowych pieleszy, wprowadzając do wnętrz anielski nastrój i wyjątkową atmosferę. Aniołki można ustawić na przykład na kredensie, łącząc je ze swoimi ulubionymi zestawami naczyń porcelanowych. Można również wkomponować je w aranżację salonu, ustawiając obok pięknego wazonu wykonanego z porcelany lub szkła. Figurki równie ciekawie mogą prezentować się na stole w kuchni bądź jadalni, stając się częściami wystroju przygotowywanego na specjalną okazję celebrowaną w towarzystwie najbliższych osób. Aby uzyskać elegancki, luksusowy efekt warto włączyć do takiej aranżacji figurki w kolorze złota.

Aniołki porcelanowe na prezent dla bliskiej osoby

Ale czy porcelanowy anioł stworzony w manufakturze Rosenthal może stać się tylko częścią wystroju domu i aranżacji stołu? Naszym zdaniem, te perfekcyjnie wykonane figurki, które są wzbogacone różnego rodzaju atrybutami, świetnie nadają się do pełnienia funkcji podarunku dla ważnej osoby. Wystarczy znaleźć figurkę z atrybutami nawiązującymi do zainteresowań kogoś, kogo chcemy obdarować, a prezent zyska spersonalizowany charakter. Jeśli mamy w planach wręczenie anioła z porcelany osobie, jakiej nie znamy zbyt dobrze, warto wybrać tę figurkę, która nie będzie otwierała drogi do interpretacji. W tym przypadku można umieścić w koszyku zakupowym na przykład ozdobę pozbawioną dodatkowych atrybutów.

Anioły z porcelany Rosenthal. Małe, duże figurki aniołków

Anioły Rosenthal Jest 82 produktów.

Aktywne filtry