OD 250 ZŁ DARMOWA WYSYŁKA Z INPOST KURIER I PACZKOMATY

Anioł mały malarz Rosenthal
  • Anioł mały malarz Rosenthal
  • Anioł mały malarz Rosenthal
  • Anioł mały malarz Rosenthal

Anioł mały malarz Rosenthal

79,00 zł
Brutto
Ilość

Rosenthal.
Figurka porcelanowa - Anioł mały malarz.

wysokość: 6 cm,
materiał: porcelana.

Figurka zapakowana w oryginalny kartonik Rosenthal.

Wyjątkowy porcelanowy aniołek Malarz marki Rosenthal. Ten nowy wzór aniołka jest doskonałym dodatkiem do kolekcji aniołów Rosenthal oraz idealnym prezentem na każdą okazję. Aniołek został wykonany z najwyższej jakości porcelany, która jest znakiem rozpoznawczym marki Rosenthal. 

Aniołek Malarz zachwyca swoim artystycznym wyglądem i dbałością o detale. Jego delikatne rysy twarzy zostały starannie wyrzeźbione, podkreślając piękno i wyrazistość tej figurki. Ręce aniołka trzymają pędzle i paletę malarską, symbolizując twórczość i inspirację artystyczną.

Aniołek Malarz marki Rosenthal nie tylko jest wspaniałym elementem dekoracyjnym, ale również posiada głębsze znaczenie. Przynosi on inspirację i twórczą energię do swojego otoczenia. To nie tylko piękna ozdoba, ale również symbol artystycznej wizji i wyrażania siebie.

Niech ten porcelanowy aniołek Malarz Rosenthal stanie się wyjątkowym dodatkiem do Twojej kolekcji aniołów lub doskonałym prezentem dla bliskiej osoby na każdą okazję. Jego unikalny design, wysoka jakość wykonania oraz symbolika artystyczna sprawią, że ten prezent będzie niezapomniany i doceniany przez długie lata.

69054 000102 90535

Specyficzne kody

EAN13
4012438568430

16 innych produktów w tej samej kategorii: